התקשרו עכשיו: 03-3034518
| David@balu-dogs.co.il

להיות מאלף כלבים זה מעבר ללימודים ולהכשרה המעשית הנדרשת בשביל להיות כלבן או מאלף כלבים.

ישנן תכונות חשובות בשביל להיות מאלף טוב – כמו כל עבודה עם נפשות ולא חשוב אם זה תינוקות, ילדים, קשישים או כלבים, צריך להיות אדם שמלא בנתינה, סובלנות, הכלה, הקשבה וכמובן לדעת להעניק הרבה חום ואהבה מצד אחד, ומצד שני לדעת להיות אסרטיבי ולא לשכוח לדעת לשים את הגבולות כשצריך.

צריך לקום בבוקר עם ברק בעיניים ולדעת שהצלחה שלך כמאלף כלבים זה במקרים מסוימים ממש להעניק חיים במתנה, צריך לדעת לשים את הצרכים של הכלב לפני הרצונות שלך, ולהבין שכל כלב הוא נשמה בפני עצמה ואי אפשר לעבוד לפי נוסחה קבועה אלה לדעת להתאים את שיטת החינוך והטיפול לכלב ולבעלים, ובעיקר צריך לב רחב עם יכולת נתינה אינסופית.

תמונות באלו מלון בוטיק לכלבים (59)

 

את הראיון של דוד מייסד מלון הבוטיק בערוץ 13, כבר ראיתם? אם לא, לחצו כאן! -> הראיון של דוד "באלו" בערוץ 13.

 

מעבר לברק בעיניים, אם קמנו במצב רוח לא טוב אז הכלבים מרגישים (הם המראות שלנו) ויתחילו להיווצר סיטואציות שלא נרצה שיקרו. לכן מאלף טוב חייב לדעת לשים את הדברים האישיים שלו בצד ולעשות סוויץ' אמיתי לפני הפגישה עם הכלב בכדי לטפל בו בצורה הכי טובה ונכונה שיש.

גם אם זה אומר לעמוד בגשם שוטף בקור בשביל ללמד כלב שמפחד מגשם ורעמים, שהכל בסדר ולדעת להקנות לו את הבטחון אשר לו הוא זקוק.
גם אם זה אומר לשבת ימים ולילות בתא עם ריח לא נעים מצואה ושתן מאחר והכלב מפחד לצאת מהתא, בשביל ללמד את הכלב לשאוב ביטחון ממך וכך להוציא אותו מהתא.
גם אם זה אומר לקום כל יום בשש – שבע בבוקר (כולל שבתות) בשביל להקפיד איתם על שיגרה כך שחייהם יהיו מסודרים, טובים ומאוזנים.

תמונות באלו מלון בוטיק לכלבים (57)

ישנן עוד דוגמאות רבות, אך לסיכום כדאי להבין שלא מספיק ללמוד אילוף ולאהוב כלבים, צריך להבין שכמו בחינוך, העולם מתפתח כל הזמן ואין סוף ליידע שאפשר וצריך לצבור, וכמובן המון התנסות מעשית עם כלבים ולא חשוב באיזה דרך. צריך לדעת להיות יצירתי ושהכלב זה לא מכונה ולא תמיד הכל הולך כמו שמתכננים לכן צריך לבוא בראש פתוח ולהיות יצירתיים.

פנסיון לכלבים

מאמרים נוספים

מאמרים

מה הבדל בין פנסיון לכלבים לבין מלון לכלבים

  מה הבדל בין פנסיון לכלבים לבין מלון לכלבים פנסיון לכלבים מתייחס לסוג של מגורים זמניים לכלבים כאשר בעליהם אינם מסוגלים לטפל בהם. זה יכול לכלול סידורים כגון שמירה על כלבים בתאים, שבהם הכלבים מוחזקים בתאים בודדים או בכלבייה בתחנת [...] קרא עוד
מאמרים

אירוח מפואר בפנסיון לכלבים

אירוח מפואר בפנסיון לכלבים בעלי כלבים רבים מתלבטים, כאשר עליהם לצאת לנופש או אפילו נסיעת עסקים לחו”ל. ראשית, תוכלו להסיר דאגה מלבכם, היות וישנם מקומות אידיאלים למצבים מסוג זה כמו פנסיון לכלבים, אשר מעניק את הטיפול, האהבה והיחס הטוב ביותר [...] קרא עוד
תוכן מקצועי

נשכנות גורים – כל מה שצריך לדעת

נשכנות גורים זאת אחת הבעיות הנפוצות של בעלי גורים. חייבים לזכור שזוהי התנהגות טבעית והכרחית להתפתחות תקינה של הגור, ושתפקידנו ללמד את הגור מה מותר ומה אסור לנשוך. ישנן כמה סיבות אפשריות לנשכנות גורים, חשוב ללמוד להבין מה הסיבה שהגור [...] קרא עוד
תוכן מקצועי

שאלות נפוצות על באלו – מלון בוטיק לכלבים

ב”באלו מלון בוטיק לכלבים” אנחנו נתקלים בשאלות רבות של לקוחות שחוזרות על עצמן ולכן החלטנו לעשות לכם קצת סדר בשאלות הנפוצות. מה עדיף אילוף פנסיון או אילוף ביתי? תשובה: אין תשובה חד משמעית לשאלה זו מאחר וזה תלוי מה הציפיות [...] קרא עוד

לבדיקת זמינות והצעת מחיר, השאירו פרטים
    פתח צ'אט
    צריכים עזרה?
    היי :)
    איך אפשר לעזור?