התקשרו עכשיו: 03-3034518
| David@balu-dogs.co.il

להיות מאלף כלבים זה מעבר ללימודים ולהכשרה המעשית הנדרשת בשביל להיות כלבן או מאלף כלבים.

ישנן תכונות חשובות בשביל להיות מאלף טוב – כמו כל עבודה עם נפשות ולא חשוב אם זה תינוקות, ילדים, קשישים או כלבים, צריך להיות אדם שמלא בנתינה, סובלנות, הכלה, הקשבה וכמובן לדעת להעניק הרבה חום ואהבה מצד אחד, ומצד שני לדעת להיות אסרטיבי ולא לשכוח לדעת לשים את הגבולות כשצריך.

צריך לקום בבוקר עם ברק בעיניים ולדעת שהצלחה שלך כמאלף כלבים זה במקרים מסוימים ממש להעניק חיים במתנה, צריך לדעת לשים את הצרכים של הכלב לפני הרצונות שלך, ולהבין שכל כלב הוא נשמה בפני עצמה ואי אפשר לעבוד לפי נוסחה קבועה אלה לדעת להתאים את שיטת החינוך והטיפול לכלב ולבעלים, ובעיקר צריך לב רחב עם יכולת נתינה אינסופית.

תמונות באלו מלון בוטיק לכלבים (59)

מעבר לברק בעיניים, אם קמנו במצב רוח לא טוב אז הכלבים מרגישים (הם המראות שלנו) ויתחילו להיווצר סיטואציות שלא נרצה שיקרו. לכן מאלף טוב חייב לדעת לשים את הדברים האישיים שלו בצד ולעשות סוויץ' אמיתי לפני הפגישה עם הכלב בכדי לטפל בו בצורה הכי טובה ונכונה שיש.

גם אם זה אומר לעמוד בגשם שוטף בקור בשביל ללמד כלב שמפחד מגשם ורעמים, שהכל בסדר ולדעת להקנות לו את הבטחון אשר לו הוא זקוק.
גם אם זה אומר לשבת ימים ולילות בתא עם ריח לא נעים מצואה ושתן מאחר והכלב מפחד לצאת מהתא, בשביל ללמד את הכלב לשאוב ביטחון ממך וכך להוציא אותו מהתא.
גם אם זה אומר לקום כל יום בשש – שבע בבוקר (כולל שבתות) בשביל להקפיד איתם על שיגרה כך שחייהם יהיו מסודרים, טובים ומאוזנים.

תמונות באלו מלון בוטיק לכלבים (57)

ישנן עוד דוגמאות רבות, אך לסיכום כדאי להבין שלא מספיק ללמוד אילוף ולאהוב כלבים, צריך להבין שכמו בחינוך, העולם מתפתח כל הזמן ואין סוף ליידע שאפשר וצריך לצבור, וכמובן המון התנסות מעשית עם כלבים ולא חשוב באיזה דרך. צריך לדעת להיות יצירתי ושהכלב זה לא מכונה ולא תמיד הכל הולך כמו שמתכננים לכן צריך לבוא בראש פתוח ולהיות יצירתיים.

לאתר (4)

מאמרים נוספים

להפוך את הכלב לחבר שלך – אילוף כלבים מקצועי

  להפוך את הכלב לחבר שלך – אילוף כלבים מקצועי משמעת נכונה, היא חיונית הן לכלב והן לבעליו. אין משנה איזה סוג כלב אתם מחזיקים אבל התנהגות נכונה באמצעות אילוף כלבים, יכולה להציל את כלבכם ואפילו אתכם. ישנן הפתעות בלתי [...] קרא עוד
תוכן מקצועי

חשיבות המשחק עם כלבים 

בבאלו בית מלון לכלבים מקפידים ומאמינים בשלב המשחק עם הכלב. המשחק הוא לא רק כלי לפריקת אנרגיה, זו דרך התקשורת אצל כלבים. המשחק מהווה צורך קיומי בשביל לתקשר עם הסביבה. כבר מגורות, הכלב לומד דרך המשחק: את יכולותיו הפיזיות והמנטאליות, [...] קרא עוד
תוכן מקצועי

להיות מאלף כלבים – מה זה אומר?

להיות מאלף כלבים זה מעבר ללימודים ולהכשרה המעשית הנדרשת בשביל להיות כלבן או מאלף כלבים. ישנן תכונות חשובות בשביל להיות מאלף טוב – כמו כל עבודה עם נפשות ולא חשוב אם זה תינוקות, ילדים, קשישים או כלבים, צריך להיות אדם [...] קרא עוד
מאמרים

בית מלון בוטיק לכלבים – סוגי השירותים והטיפולים שהם מציעים

בית מלון בוטיק לכלבים צצים בערים ברחבי העולם. הטרנד התחיל בניו יורק ומאז התפשט לערים גדולות אחרות כמו לונדון, פריז וטוקיו. יש אנשים שאוהבים את הרעיון של לינה בבית מלון לכלבים כי הם מאמינים שזה נוח יותר עבור חיות המחמד [...] קרא עוד

לבדיקת זמינות והצעת מחיר, השאירו פרטים




    פתח צ'אט
    צריכים עזרה?
    היי :)
    איך אפשר לעזור?