התקשרו עכשיו: 03-3034518
| David@balu-dogs.co.il

להיות מאלף כלבים זה מעבר ללימודים ולהכשרה המעשית הנדרשת בשביל להיות כלבן או מאלף כלבים.

ישנן תכונות חשובות בשביל להיות מאלף טוב – כמו כל עבודה עם נפשות ולא חשוב אם זה תינוקות, ילדים, קשישים או כלבים, צריך להיות אדם שמלא בנתינה, סובלנות, הכלה, הקשבה וכמובן לדעת להעניק הרבה חום ואהבה מצד אחד, ומצד שני לדעת להיות אסרטיבי ולא לשכוח לדעת לשים את הגבולות כשצריך.

צריך לקום בבוקר עם ברק בעיניים ולדעת שהצלחה שלך כמאלף כלבים זה במקרים מסוימים ממש להעניק חיים במתנה, צריך לדעת לשים את הצרכים של הכלב לפני הרצונות שלך, ולהבין שכל כלב הוא נשמה בפני עצמה ואי אפשר לעבוד לפי נוסחה קבועה אלה לדעת להתאים את שיטת החינוך והטיפול לכלב ולבעלים, ובעיקר צריך לב רחב עם יכולת נתינה אינסופית.

תמונות באלו מלון בוטיק לכלבים (59)

מעבר לברק בעיניים, אם קמנו במצב רוח לא טוב אז הכלבים מרגישים (הם המראות שלנו) ויתחילו להיווצר סיטואציות שלא נרצה שיקרו. לכן מאלף טוב חייב לדעת לשים את הדברים האישיים שלו בצד ולעשות סוויץ' אמיתי לפני הפגישה עם הכלב בכדי לטפל בו בצורה הכי טובה ונכונה שיש.

גם אם זה אומר לעמוד בגשם שוטף בקור בשביל ללמד כלב שמפחד מגשם ורעמים, שהכל בסדר ולדעת להקנות לו את הבטחון אשר לו הוא זקוק.
גם אם זה אומר לשבת ימים ולילות בתא עם ריח לא נעים מצואה ושתן מאחר והכלב מפחד לצאת מהתא, בשביל ללמד את הכלב לשאוב ביטחון ממך וכך להוציא אותו מהתא.
גם אם זה אומר לקום כל יום בשש – שבע בבוקר (כולל שבתות) בשביל להקפיד איתם על שיגרה כך שחייהם יהיו מסודרים, טובים ומאוזנים.

תמונות באלו מלון בוטיק לכלבים (57)

ישנן עוד דוגמאות רבות, אך לסיכום כדאי להבין שלא מספיק ללמוד אילוף ולאהוב כלבים, צריך להבין שכמו בחינוך, העולם מתפתח כל הזמן ואין סוף ליידע שאפשר וצריך לצבור, וכמובן המון התנסות מעשית עם כלבים ולא חשוב באיזה דרך. צריך לדעת להיות יצירתי ושהכלב זה לא מכונה ולא תמיד הכל הולך כמו שמתכננים לכן צריך לבוא בראש פתוח ולהיות יצירתיים.

לאתר (4)

מאמרים נוספים

מחפשים מרכז שיקום לכלבים? הגעתם למקום הנכון!

מחפשים מרכז שיקום לכלבים? הגעתם למקום הנכון! מלבד פנסיון , מלון ובתי הארחה לכלבים, ישנו שירות חיוני להולכים על ארבע והוא מרכז לשיקום כלבים. שיקום יכול להיות מוגדר באופנים שונים, כגון שיקום של כלב לאחר ניתוח, או בעיות אורתופדיות שעשויות [...] קרא עוד
תוכן מקצועי

חשיבות המשחק עם כלבים 

בבאלו בית מלון לכלבים מקפידים ומאמינים בשלב המשחק עם הכלב. המשחק הוא לא רק כלי לפריקת אנרגיה, זו דרך התקשורת אצל כלבים. המשחק מהווה צורך קיומי בשביל לתקשר עם הסביבה. כבר מגורות, הכלב לומד דרך המשחק: את יכולותיו הפיזיות והמנטאליות, [...] קרא עוד

כל מה שרציתם לדעת על טיפול הידרותרפיה לכלבים

  כל מה שרציתם לדעת על טיפול הידרותרפיה לכלבים מי שאוהב כלבים ומחזיק בכלב, מתייחס אליו כאל בן משפחה ויודע מהי האחריות שלו כלפי הכלב. ניתן בהחלט לסייע לכלב להתגבר על בעיות בריאותיות כגון : צליעה, בצקות בגפיים, הפחתת כאבים [...] קרא עוד
מאמרים

מלון בוטיק לכלבים – הפתרון המושלם

כלב שרגיל לחיות בחיק המשפחה, יחוש לחץ ופחד כאשר בעליו יצטרך לצאת לנופש או לנסיעת עסקים. השאלה היא האם יש פתרון הולם שיכול להשביע את רצון הכלב ורצון בעליו. התשובה היא כי ישנו פתרון נהדר שהוא מלון בוטיק לכלבים, המספק [...] קרא עוד

לבדיקת זמינות והצעת מחיר, השאירו פרטים
    פתח צ'אט
    צריכים עזרה?
    היי :)
    איך אפשר לעזור?